החזון שלנו, לאפשר לכל אישה בכל גיל להיראות נפלא  ולשמור על מראה טבעי, בשיטה בטוחה, מוכחת וללא כל התערבות כירורגית.

הטיפולים העיקרים אותם אנו מציעים בקליניקה:

123  הזרקת בוטוקס
123  מילוי פיסול והחלקת קמטים באמצעות הזרקות בשיטות ובטכניקות חדשניות וללא כאבים
123  עיצוב ומילוי שפתיים
123  מילוי והדגשת לחיים
123  החלקת קמטים סביב העיניים
123  מיני ליפט בשיטת 8 הנקודות
123  מתיחת העור ללא ניתוח בשיטות –  אפטוס /סילוואט / מירקו /
123  טיפול בהזעת יתר
123  מזותרפיה רפואית

הטיפולים נעשים על ידי ד”ר צ’יק דויד רופא מומחה בעל ניסיון רב ובעל ידי אומן בטיפולי אסתטיקה טבעיים .
חשוב לנו להתעדכן באופן שוטף בכל החידושים בתחום היופי והאסתטיקה, בנוסף פיתחנו שיטה בלעדית וטכניקת עבודה ייחודית שמאפשרת לנו להגיע לתוצאות מדהימות, תוך שמירה על מראה טבעי.

 

ליז חסון יועצת ומנהלת המרפאה

web-lizהיי, אני ליז וב 8 שנים האחרונות אני מתפקדת כיועצת ומלווה נשים, החל ממתן אינפורמציה רלוונטית לגבי הטיפולים ודרך בחירת הטיפול הכי נכון עבורך וכמובן בתהליך הטיפול אני עובדת בצמוד לרופא ד’ר צ’יק דוד שהוא הרופא שמבצע את הטיפולים ואני איתך לדאוג שאת תהי מרוצה מכל התהליך ושתקבלי את התוצאה אותה את מבקשת.

במשך כל חיי עסקתי בתחום האסתטיקה והיופי והיה לי ברור כבר בילדותי שאסתטיקה ויופי זהו חלק בלתי נפרד מחיי, לכן היה לי ברור שאני אעסוק בזה התחלתי את דרכי המקצועית כקוסמטיקאית לפני 22 שנים, עם השנים למדתי ועסקתי בהדרכות ובשיווק לקוסמטיקאיות בהמשך גם הוכשרתי כיועצת פלסטית כירורגית, אני עושה זאת באהבה ובהנאה גדולה, אני בת 49 מה שאומר שגם בפנים שלי הרופא מטפל, כך שאני משתפת ומספרת לך גם מהחוויה שלי בדיוק בכל שלב למה לצפות.

בנוסף אני באופן שוטף מצטרפת לרופא לכל ההדרכות והכנסים בארץ ובעולם כי חשוב לי מאוד להיות נוכחת, לשמוע, לראות ולחוות בכדי להביא עבורך את הידע הכי מזוקק ומדויק. אני בקיאה ומכירה את כל החומרים איתם אנחנו עבדים וגאה לומר שאנחנו עובדים במרפאה עם חומרי מילוי הטובים ביותר בעולם.

ודבר אחרון שחשוב לי שתדעי שאת הכי חשובה ואני עושה הכל כדי שאת תהי מרוצה!

 

הכירי את ד”ר צ’יק דויד

img_5906דר צ’יק עוסק ברפואה מעל 22 שנים מומחה ברפואה אסתטית ובדרמטולוגיה קוסמטית ורופא בכיר בבית החולים אסף הרופא, מלבד הידע הרב וההכשרות שלו בתחום הרפואה האסתטית, הוא כל הזמן מתעדכן ומשתתף בכנסים ואירועים בארץ ובעולם כי חשוב לו להביא את הבשורה ולהיות חדשני.

דר צ’יק  נודע בזכות ידי הזהב שלו לכן מגיעים אליו מכל הארץ הוא יודע בדיוק מה צריך לעשות ואיך, ולא פחות חשוב – מה לא לעשות – כדי להגיע לתוצאה היפה והטבעית ביותר.

מעבר למקצועיות שהיא סופר חשובה, הוא אדם מדהים וסובלני (ואפשר להרגיש את זה ברגע שפוגשים אותו) והכי חשוב, אנחנו מחויבים לתוצאות שלך!

אז אם תוצאה יפה וטבעית זה משהו שחשוב לך, כדאי ושווה לך להכיר אותנו. כך תוכלי ליהנות מתוצאות מקצועיות וסופר מעולות וגם מסביבה נעימה ותומכת שדואגת לך מכל הכיוונים. הכל כדי שתוכלי להשיג מראה יפה וטבעי וכדי שתצאי מהמרפאה מרוצה ובהרגשה נפלאה.